Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

V termíne od 03.07.2021 do 17.07.2021. Sa uskutočnil tábor v Čremošnom.

Tu je linka s podrobnejšími informáciami LSTM2021

Facebook-Pozvánka

Naši členovia sú spoluorganizátromi tohoto výnimočného podujatia. Pripravujeme kopletnú IT infraštruktúru, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani menšia firma. Problém je konektivita pripojenia v danej lokalite v horách, ale my sa vynájdeme ... ako vždy :).

Takisto sme pripravili zaujímavémavé programy a kurzy. Privoniame k operačnému systému LINUX (PearOS, Ubuntu) microservisom, pokúsime sa vytvoriť hravý multimediálny obsah použiteľný do e-leningových systémov a vyskúšame si inžiniersky prístup ku zvládnutiu celoživotnej témy - ako si manažovať svoje ťažko získané vedomosti.

Vyžijeme k tomu rôzne technológie, OneNote, Enterprise Architect, Prolaborate, Active Presenter.

Sú to všetko skúsenosti a návyky, ktoré Vás môžu sprevádzať na celý život aj keby sa zmenili všetky súčasné technológie. A tie sa zmenia. Niet o tom  najmenších pochýb... Aj my sa musíme neustále vzdelávať a meniť. A my budeme pripravení.

Ak máš záujem o robotiku, konštrukciu, programovanie, 3D tlač a video tvorbu, vek od 11 do 18 rokov a čas v uvedenom termíne môžeš sa prihlásiť na bezplatný tábor IT Akadémie. Na základe vyplnenej registrácie lektori vyberú 20 dievčat a 20 chlapcov.

 

 ScreenHunter 2125