Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

https://www.facebook.com/itakademia.sk/posts/1306157192906803

Dnes pripravujeme a expedujeme 3 x 50 ks štítov pre Spojenú školu sv. Jána Bosca v Novej Dubnici, pre Gymnázium - Gimnázium Kráľovský Chlmec a pre Katolícku spojenú školu, Nám. A. Škrábika 5 Rajec.
Ďakujeme za pomoc pre zdravotníkov p. Ľubošovi Valtovi, p. Alexandrovi Gilányimu a p. Jánovi Mihalecovi a ako aj AGNICOLI. Zatiaľ máme plexi - číru fóliu pre všetkých čo ste napísali. Ak neodpovedáme na mail je to z dôvodu, že robíme tiež kompletné ochranné štíty napr.pre krízový štáb ministerstva školstva a skúšame pomôcť pri konštrukcii prototypu -rozoberateľný vývojový box - rozmerové testovanie pre projekt intubácie na https://covid19sk.sk, dopracúva sa k modelu aktívna filtrácia vzduchu.
 FB ITAKADEMIA

https://www.facebook.com/itakademia.sk/posts/1364483827074139 

🔶 BEZPLATNÁ PONUKA PRE ŠKOLY VYUČUJÚCE ŽIAKOV SO ZNEVÝHODNENÍM 🔶
Jeden z partnerov IT Akadémie FAKULTA RIADENIA A INFORMATIKY Žilinskej univerzity vyrobila 150 ks ochranných štítov, ktoré vie ihneď dodať školám, ktoré poskytujú vzdelávanie žiakom s určitým znevýhodním. V prípade väčšieho záujmu opäť "naštartujú" ich 3D tlačiarne a spustia výrobu, pre tento typ škôl.
V prípade záujmu vyplňte objednávkový formulár, prostredníctvom ktorého si môžu tieto základné školy objednávať ochranné štíty: https://forms.gle/byU6c4ycNXMhJ4nP9
Na interaktívnej mape pomoci FRI UNIZA, ktorú neustále aktualizuje po úspešných dodávkach ochranných štítov: https://qgiscloud.com/friuniza/covid-19_FRI/ si môžete následne pozrieť, ktorým školám bola pomoc poskytnutá.
Plexi do štitov FRI UNIZA sme poslali z daru o.z. AGNICOLI pre IT Akadémiu.
FB ITAKADEMIA 2